Do momentu odwołania,

wszystkie zajęcia

prowadzimy przez internet!

Do zobaczenia Online!

Masz jakieś pytania?

Oto odpowiedzi na najczęstsze z nich:

Jak podłączyć się do lekcji online?

Zaloguj się na konto kursanta w Langlion. W panelu z lewej strony wybierz “zajęcia”. Po otworzeniu strony wybierz interesujące Cię zajęcia. Kliknij w tą lekcję i wybierz guzik z napisem “Dołącz”.

Jak zalogować się do platformy Langlion?

Zaloguj się do panelu Langlion na stronie www.pocoapoco.langlion.com – dane dostępowe otrzymałeś w mailu (temat maila:”Poco a Poco – dane dostępowe”).

Z jakich urządzeń mogę korzystać?

Możesz korzystać z komputera, telefonu lub tableta. Używając telefonu lub tableta koniecznym jest ściągnięcie aplikacji Langlion for Students – to bardzo proste i gorąco zachęcamy do takiego kroku.

Czy muszę mieć mikrofon?

Brak mikrofonu uniemożliwi normalne prowadzenie zajęć – laptopy, tablety i telefony mają jednak przeważnie wbudowane mikrofony więc nie powinno to stanowić problemu. Bardzo dobrze sprawdzają się też słuchawki – zwykłe słuchawki od telefonu powinny zdać egzamin.

Czy muszę mieć kamerę?

Nie, do przeprowadzenia lekcji nie potrzebujemy włączonej kamery – lekcje prowadzone są w sposób interaktywny więc uwaga uczniów i tak skupia się na wykonywanych zadaniach. Gorąco zachęcamy jednak, aby używać kamer podczas lekcji.

Co jeśli nie będę mógł się połączyć?

Nasi lektorzy będą służyli Państwu pomocą – gdyby mieli Państwo problemy techniczne – prosimy o niezwłoczny telefon na numer szkoły 573915911 – postaramy się sprawnie znaleźć rozwiązanie.

Czy mogę otrzymać notatki z lekcji?

Lektor podczas lekcji online może zapisać notatki i zadania z tablicy, której używaliście podczas lekcji i udostępnić Ci to później. Materiały z lekcji lektor może umieścić w panelu Langlion.

Czy mogę umówić się na większą ilość lekcji niż normalnie?

Zajęcia indywidualne można zrealizować w większej ilości – prosimy o bezpośredni kontakt z lektorem lub naszym sekretariatem.

Instrukcja Logowania do Zajęć Online

Postaw na Język!

Odezwiemy się jak najszybciej!

  Elastyczne godziny

  Dużo pracujesz? Wydaje ci się, że nie masz czasu na naukę? Podaj nam swój plan a my dostosujemy zajęcia do twoich potrzeb.

  Najlepsi lektorzy

  Nasza kadra to doświadczeni i pełni pasji nauczyciele. Oferujemy zróżnicowane zajęcia z naciskiem na komunikację.

  Doskonała atmosfera

  Zależy nam, żebyś czuł się dobrze na naszych zajęciach. Nauczymy cię języka w przyjaznej atmosferze.

  Świetna lokalizacja

  Jesteśmy w samym sercu Legionowa. 1min pieszo od Ratusza i 5min pieszo od Dworca Głównego PKP.